Bir Ağaç Seçin Ve Doğru Yönde İlerleyip İlerlemediğinize Bakın

Pek çok psikolojik hareket, insan kişiliğinin yönlerini deşifre etmek için ağaçları kullandı.

Sadece hangi ağacı sevdiğinizi seçmeniz gerekiyor! Bu sefer aklınıza gelen ilk şeyi söylemeniz gereken bir testle ilgili değil. Aksine ağaçlara iyice bakın ve onu dolduran tüm detaylarına, yapraklarına ve unsurlarına bakın. Sonra en çok sevdiğinizi birini seçin!

Bir Ağaç Seçin

Bir Ağaç Seçin Ve Doğru Yönde İlerleyip İlerlemediğinize Bakın
1.Ağacı Seçtiniz
İlk ağaç, aşıkların ağacı olarak bilinir ve onu seçenler diğer şeylerin yanı sıra fikir dünyasını takdir etme eğilimindedir. Onlar için idealleri sahip oldukları en önemli şeydir ve onlar için savaşacaklardır. Elbette dünyayı değiştirmeyi hayal edenlerden birisiniz. Bu yol, kişisel tatmin elde etmenize yardımcı olacaktır, ancak yol boyunca kendinizi unutmamalısınız. Unutmayın dünyayı kötü, yorgun vb. Hissederseniz değiştiremezsiniz. Kendinize değer vermeyi öğrenmeli ve hayatta dengeyi bulmanın önemli olduğunu anlamalısınız!
2.Ağacı Seçtiniz
İkinci ağacı seçenler esnek ve barışçıl insanlardır. Asla yanlış anlaşılmak istemezler. Bu onların zayıf oldukları anlamına gelmez. Aksine, her zaman buna değecek koşullara nasıl adapte olacaklarını bilirler. Kırılgan görünebilirler ama çok güçlü bir ruhları vardır. Eğer bu ağacı seçenlerden biriyseniz, bazen hiçbir şey yapamayacağınız şeyler olduğunu hissedersiniz. Belki de sadece hangi yöne gitmek istediğinize karar vermeniz gerekir!
3.Ağacı Seçtiniz
Bu ağacı seçtiyseniz, bunun nedeni farklı projelerde yer almayı seven, çalışkan ve maceracı bir kişi olmanızdır. Tüm yolları ve kapıları açan net bir zihniniz var ve genel olarak hayal ettiğiniz her şeyi başarabilirsiniz! Bununla birlikte, bazen aşırıya kaçarsınız ki boğulmuş hissedersiniz. Sonuçta, bir çok şeyi denize atabilirsiniz çünkü zamanında duramaz ve dinlenemezsiniz. Ana göreviniz, neyle başa çıkabileceğinizi ve neyi yapamayacağınızı ayırt etmeyi öğrenmektir.
4.Ağacı Seçtiniz
Çalışkan ve kararlı birisin. Sizin için önemli olan bir proje üzerinde çalışmaya gelince, sınırınız yoktur: her şeyi ve biraz daha fazlasını verirsiniz! Bir liderin ruhuna sahipsiniz, bu yüzden kitlelere yaymakta olduğunuz fikirlere başkalarının katılmasını sağlamak sizin için zor değil. Ayrıca karizmatik ve enerjiksiniz. Sevdiklerinizi veya hayatınızda gerçekten değeri olan ilişkilerinizi bırakmayın.
5.Ağacı Seçtiniz
Bu ağacı seçtiyseniz, rüya gibi bir kişiliğiniz var. Hayatınızda ne ve nasıl olması gerektiğini çok iyi biliyorsunuz, kendinizi iyi tanıyorsunuz ve net fikirleriniz var. Olumsuz yanı, bazen tüm bu fikirleri gerçek hayata çevirmeniz gerektiğidir, çünkü bazen günlük hayatta her şeyin kafanızdaki kadar basit olmadığını hesaba katmazsınız. Hayalleriniz ile dünyanın ve çevrenizin elindeki araçlar arasında bir denge bulmayı başarırsanız, kesinlikle başarılı olacak ve tüm hedeflerinize ulaşacaksınız.
6.Ağacı Seçtiniz
Bu ağacı seçmenizin nedeni çok duyarlı ve çok yaratıcı bir insan olmanızdır. Belki de harika bir ressamsınız ya da en azından sanata tutkusu olan birisiniz. Dünyaya merakla bakıyorsunuz, yeni ve ilginç projelere başlamayı seviyorsunuz. Her şeyden önce bağımsızlığınızı seviyorsunuz: her şey sizin yolunuz ve başka türlü yapmayacaksınız. En büyük zorluğunuz, hassasiyetinizin sizi zayıflatmasına izin vermemektir. Başkalarına ve genel olarak dünyaya duyduğunuz şefkat, çok acı çekmenize neden olabilir: adaletsizliğe tahammül edemezsiniz, başkalarının nasıl acı çektiğini görün. Bu büyük bir erdemdir çünkü sizi kocaman kalbi olan bir insan yapar. Ama nasıl güçlü olacağınızı bilmelisiniz ve etrafınızda olanların sizi mahvetmesine izin vermemelisiniz!