KORKTUĞUNUZ GİRİŞE GÖRE KARAKTERİNİZ

maxresdefault-8.jpg

Haydi Başlayalım!!!

 1. En Korkutucu Girişi Seçin

  1. Buz Mağarası
  2. Dipsiz Tünel
  3. Terkedilmiş Yapı
  4. Kuyu
  5. Tavşan Deliği
  6. Karanlığa İnen Merdiven

KORKTUĞUNUZ GİRİŞE GÖRE KARAKTERİNİZ

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Buz Mağarasını Seçtiniz

  Eğer bu giriş sizi daha çok korkuttuysa bunun sebebi sevgi arayışında olmanız olabilir. Büyük ihtimalle yalnızlıktan ve hayal kırıklığına uğramaktan endişe duyuyorsunuz.Ancak bu girişten korku duymanız aslında pozitif bir durum.Hayatınızın güzel bir dönemindesiniz ve kendinizi olduğu gibi kabullenip seviyorsunuz.Hayatınızda eksik kaldığını düşündüğünüz tek şey gerçek aşk.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Dipsiz Tüneli Seçtiniz

  Eğer bu tünel sizi korkuttuysa bu içsel bir yolculuğa ihtiyacınız olduğunu gösteririr.Düşünceler içinde boğulmuş durumdasınız ve bir nevi arınmaya ihtiyacınız var. Omzunuzdaki ağırlıklardan ve aklınızı kurcalayan negatif düşüncelerden kurtulmanız lazım.Bunu kendinize güvenerek ve ne hissettiğinizden emin olarak sağlayabilirsiniz.Duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin.Tünelin ucundaki ışığa ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Terkedilmiş Yapıyı Seçtiniz

  Eğer bu gizemli yapının girişi sizi korkuttuysa. Anlamı sizin güçlü,zeki ve analitik düşünce yapısına sahip bir insan olduğunuzu gösterir. Fotoğraftaki tuğlalar sizin duygusal ve ruhsal duvarlarınızı simgeler.Yüksek standartlara sahip kişiliğiniz belki de çevrenizdekilerin size duygusal anlamda yaklaşmasını engelliyor olabilir.Bunu ancak gerçekten güvendiğiniz bir kişiyi bulduğunuzda aşabileceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Kuyuyu Seçtiniz

  Bu kuyunun dibine bakmak tüylerinizi diken diken ettiyse,bu sizin ailenize her şeyden fazla bağlı olduğunuzu ve onları kaybetmekten korktuğunuzu gösterir.İyi kalpli ve macerayı seven bir kişiliğe sahipsiniz.Hareketsizlik size göre değil.Enerjil bir yapınız var ve yeni şeyler öğrenmeye açıksınız.Pozitif bilimlere ve uzaya ilgi duyuyor ve bu konuları araştırmayı çok seviyorsunuz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Tavşan Deliğini Seçtiniz

  Tavşan deliğinin sizi korkutmuş olmasının sebebi orada bulacaklarınızdan korkmanız yani durağan ve rutin bir hayat yaşıyorsunuz.Ama aslında daha çok gezip görmek ve güvenli bölgenizden çıkıp hayatı keşfetmek istiyorsunuz.Sizi bundan alıkoyan tek şey yenilik korkunuz. Alıştığınız hayattan vazgeçemezseniz hayallerinizi asla gerçekleştiremezsiniz.Ama bunu yapabilecek güce sahipsiniz.Tek yapmanız gereken ilk adımı atmak

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Karanlığa İnen Merdiveni Seçtiniz

  Yer altına inen bu merdivenler sizi korkuttuysa bu sizin hayata çok bağlı, mutlu bir insan olduğunuzu gösteririr. Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seviyorsunuz ve sosyal bir insansınız.Ölümden korkuyorsunuz çünkü henüz tecrübe etmediğiniz birçok sey var ve bunları gerçekleştirmeden sonu belli olmayan bir yolculuğa çıkmak istemiyorsunuz.Ve aslında ölüm durumundan çok sizi ölüm sonrası karşılaşacaklarınız daha çok korkutuyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın