Karakterinin Artılarını Ve Eksilerini Öğrenmek İçin Kulak Şeklini Seç

Fizyonominin ne olduğunu biliyor musun? Bu, insanların karakter özelliklerini, alışkanlıklarını ve tercihlerini dış özelliklerine göre okuma yeteneğidir. Bir kişinin kulak memesine bakarak onun kişilik özelliklerini okuyabileceğini hayal et.

Şu anda bu tekniği kendin test edebilirsin! Bunu yapmak için, sadece resimlere bak ve kulak memenin şekline en çok benzeyeni seç.

Kulak Şeklini Seç

Karakterinin Artılarını Ve Eksilerini Öğrenmek İçin Kulak Şeklini Seç
A Seçeneğini Seçtin
Böyle etli ve büyük kulak memelerine sahip kişiler mükemmel bir karizmaya sahiptir. Bu insanların özel bir manyetizması var. Sanki parlak ve sıcak bir ışık yayarlar. Bu tür insanlar özellikle karşı cins arasında popülerdir. Çevrelerinde her zaman hayranlar vardır! Bu insanların gülümsediğini ve her zaman olumluya bağlı kalmaya çalıştığını belirtmekte fayda var. Bazen bu tür kişilikler insanların dikkatini çeker ve aynı zamanda unutulmaya başlar. Bu nedenle, kolayca duygularını alıp oynayabilirler ve bu affedilemez.
B Seçeneğini Seçtin
Uzatılmış bir kulak memesine sahip insanlar belirgin bir özgürlük arzusuna sahiptir! Kısıtlamalara dayanamazlar. Bu tür insanlar ciddi bir ilişkiye girmeye çalışmazlar. Bu yüzden uzun kulak memesinin sahipleri arasında bu kadar çok bekar erkek ve kadın var. Bu insanlar bir aile kurmak için çabalamasalar da, işlerinde her zaman başarılı olurlar. Liderlik nitelikleri ve sezgileri, en yüksek pozisyonları işgal etmelerine veya kendi işlerini açmalarına izin verir.Bu tür insanların zamanlarının sonsuz olmadığını bilmeleri çok önemlidir. Yalnızlık seni tüketebilir. Bu nedenle, geleceği önceden düşünmeye değer.
C Seçeneğini Seçtin
Küçük bir kulak memen varsa, sorumluluk ve bağlılık ile ayırt edilirsin. Bu özellikle aşk ilişkilerinde geçerlidir. Bu tür insanlar çok eğitimli, vicdanlı ve sorumludur. Bu yüzden birçok işveren böyle bir kişi için savaşacaktır. Bu tür insanlar basitçe ihanet edemezler. Bu onların doğası değil. İlişkiler onlar için çok önemlidir!Bir eksi var - bu tür insanlar bakış açılarını nasıl savunacaklarını bilmiyorlar. Kolayca kırılabilirler. Bu nedenle, irade geliştirmek gereklidir.
D Seçeneğini Seçtin
En nadir kulak memesine sahip olduğun için mükemmel bir sezgiye sahip olduğunu bilmelisin. Bu tür insanlar her şeyde altıncı hislerine güvenebilirler. Böyle bir kulak memesinin sahipleri benzersiz insanlardır. Çoğu zaman kadere güvenirler ve sadece akışa devam ederler. Bu onların dünyanın zirvesine tırmanmalarını ve uyumdan zevk almalarını engellemez. Bazen bu tür insanlar mesafeli ve kayıtsız görünürler, ancak sadece rahatlar.Bu tür bazı insanlar diğer insanların duygularını düşünmeyebilir. Bu yüzden sevdiklerine ve akrabalarına çok sık zarar veriyorlar, ama bunu bilmiyorlar bile.