Bir Düş Kapanı Seç Ve Kişiliğinin Önemli Yönlerini Keşfet


Düş kapanları, yalnızca enerjinin, hayvanların ve nazik insanların girmesine izin vermek amacıyla kulübelerinin girişlerine yerleştirilen Kızılderili kabilelerine özgü tılsımlardır. Daha sonra, sadece iyi, sakin ve açıklayıcı rüyaların geçmesine izin vererek, insanların rüyalarını filtrelemek için de kullanıldılar.

En sevdiğin düş kapanı türü, hayatının ve kişiliğinin önemli yönlerini de ortaya çıkarabilir. En sevdiğin bir düş kapanını seç ve ardından anlamını keşfet.

Bir Düş Kapanı Seç

Bir Düş Kapanı Seç Ve Kişiliğinin Önemli Yönlerini Keşfet
1.Düş Kapanını Seçtin
Kendini düzenli, titiz, bazı durumlarda mükemmeliyetçi ama hepsinden önemlisi çok doğrudan biri olarak tanımlıyorsun. Tavsiye, iddia vb. gerekli gördüğün her şeyi söylemekten çekinme. Öfkeli ya da hüsrana uğramış olduğunda, (başkalarıyla ve kendinle) çok güçlü kelimeler kullanabilirsin. Kelimelerin çok güçlü olduğunu ve inşa etme gücüne sahip olduklarını unutma. Geçici duygulara kapılmamaya çalış ve sözlerinin koşullar ne olursa olsun her zaman sevgi ve nezaketle dolu olduğundan emin ol.
2.Düş Kapanını Seçtin
En çok sevdiğin insanlara yardım etmeye yönelik ve risk durumlarını öngörmene olanak tanıyan oldukça gelişmiş bir sezgi duygusuna sahip, ilgili bir kişi olarak karaktere edilirsin. Geleceği düşünmek için çok zaman harcıyorsun ve her zaman hayatındaki her şeyin kesinlikle kontrol altında olmasını istiyorsun. Hayatında biraz esneklik, daha yoğun ve daha mutlu yaşamanı sağlayacaktır. Geleceğin, şu anda yaptığın şeylerin sonuçlarının toplamından başka bir şey olmadığını unutma, bu yüzden onunla daha fazla bağlantı kur, tadını çıkar ve bundan tam olarak yararlan.
3.Düş Kapanını Seçtin
Kendini çok hassas, anlayışlı, duygusal ve koruyucu bir insan olarak tanımlarsın. İnsanlarla çok kısa sürede büyük dostluk ve güven bağları kurma yeteneğine sahipsin ve diğerleri sana her zaman tavsiye için gelir. Sen her şekilde yardım eden bir insansın ve asıl zorluğun almayı öğrenmektir. Dünya dengede çalışır ve verdiğin her şey sana farklı şekillerde geri gelmelidir. Kendini iyi ve harika şeyleri hak eden bir insan olarak hisset, hayatın sana sunduğu her hediyeyi sevgiyle kabul et. Böylece hayatındaki nimetlerin ve refahın kat kat artacağını göreceksin.
4.Düş Kapanını Seçtin
Kendini mutlu, çalışkan, bazen dürtüsel ama hepsinden öte iyimser ve eğlenceli biri olarak tanımlarsın. Zamanının çoğunu fikir üretmeye harcayan çok aktif bir zihnin var ve bu nedenle kendini aynı anda birçok aktivite yaparken bulman sık görülen bir durumdur, ancak yaptığın şeyleri bitirmen (üretmek) uzun zaman alır. Asıl zorluğun, hayatında ve kararlarında daha mantıklı ve meditatif olmak için daha az dürtüsel olmaya çalışmaktır. Bu şekilde hayatında huzur, sükunet ve bolca sakinlik elde edeceksin
5.Düş Kapanını Seçtin
Güçlü karakterli, kararlı, arkadaş canlısı ve hedeflerine ulaşmanı sağlayacak yolda kararlılıkla ilerleyen bir kişi olarak karakterize edilirsin. Ayrıca biraz sabırsız olabilir ve her zaman anında sonuç almak isteyebilirsin. Güven ve sabırlı ol. Sevgiyle ve ekilenin her zaman biçildiğine, yaşam zamanının mükemmel olduğuna ve olması gerekenin, doğru zamanda ve yaşamına en iyi geleceği zamanda olacağına inanarak çalış. Daima sevgiyle ilerle.
6.Düş Kapanını Seçtin
Çok net ilkelere sahip, dünya ve yaşam hakkında kesin fikirleri olan, çok iyi tanımlanmış bir yaşam tarzı ve seni bilinmeyeni keşfetmeye iten doğuştan gelen bir merak ile karakterize edilen birisin. Seyahat, macera, yeni projeler ve yeni hedefler aşığısın. Senin için bir meydan okumadan çok bir davet var: Sevincini ve yaşama arzunu başkalarıyla paylaşmaya devam et, neşe saçarak yaşa, çünkü dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer yapan senin gibi insanlardır.

Share your Results:

Bir Düş Kapanı Seç Ve Kişiliğinin Önemli Yönlerini Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı