Bir Çiçek Seç Ve İç Sesinin Ne Dediğini Öğren

İç sesimizin yardımıyla kendimizle iletişimimiz sürekli gerçekleşir. Emin değilsek veya kafamız karışıksa, ondan her zaman yardım isteriz. Sessizliğe dalmış olarak, içimizde bir ses ve uyarılar duyuyor gibiyiz, bu da bize biraz teselli ya da yaşamda farkına varma ve doğru kararı verme yeteneği getiriyor.

Tavsiyeye ihtiyacın varsa, resimdeki çiçeklerden en begendiğin birini seç, ancak bu şekilde iç sesinin sana ne söylediğini bilebilirsin.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve İç Sesinin Ne Dediğini Öğren
1.Çiçeği Seçtin
İç sesinin sana ne söylediğini dinle. Kendine gereken dikkati göstererek izlemen gereken bir yolun var. Ama sen bunu yapmak yerine, değerli zamanını boşa harcıyorsun. Asla seninle olmayacak insanlara bu kadar ilgi göstermeyi bırak! Kendi kaderine odaklanmak yerine herkesi memnun etmek istiyorsun. Kendine karşı azim ve dürüstlük göster. Sonunda istediğin mutluluğu bulacaksın.
2.Çiçeği Seçtin
Çevrende birçok insan var. Bu bir yandan iyi. Ama şimdi senin için öncelik sessizlik ve derin bir iç gözlemdir. Bir sürü sorun var, kendine cevap vermek için insanlardan bir süre uzaklaşmaya çalış. Şu anda iç sesinle konuşmak vücudunda uyum yaratmaya yardımcı olacaktır.
3.Çiçeği Seçtin
Hırslı ve çok çalışkansın. Ulaşmaya çabaladığın hedeflerin var. Ama hayatın bereketlerini fark etmiyorsun ve iç sesini duymuyorsun. İşe ara vermenin ve hayatında sahip oldukların için şükretmelisin. Doğru yolda yürümek için, başarılarını kabul et ve içindeki ipuçlarını dinle.
4.Çiçeği Seçtin
Otomatik modda yaşamaya ve çalışmaya alışkınsın, ama bu süreçten zevk almıyorsun. Hayal kurmayı ve planlar yapmayı öğrenmelisin. Bunu yapmak için iç sesine dinle. İhtiyacın olan yönde yürümeye ve hareket etmeye çabalarken zihnini ve kalbini birleştirmeye çalış. Hayal kurmayı unutma. Kendin için gerçekçi hedefler belirle, bunlara odaklan ve sadece sonucu düşün.
5.Çiçeği Seçtin
En büyük düşmanın korkudur. Ve bu kendini koruman için sana bir şans vermiyor. Hayatından memnun değilsin, her günü üzüntü ve umutsuzluk içinde geçiriyorsun. Nasıl yeniden yaşanacağını öğrenmek için özgür olmalısın. Ve geçmişin duyguların üzerindeki kontrolünü kaybetmesi için, var olmanın sevincinin en az bir nedenini bulmalısın. Bunun için yeterli güce ve yeteneğe sahipsin, bu kadar önemli bir şansı kaçırmamalısın.
6.Çiçeği Seçtin
Duyarlılık ve cömertlik, kaderin sana verdiği niteliklerdir. İnsanları mutlu gördüğünde mutluluğu bulursun. Sen istisnai bir insansın, dünyada senin gibi insanlardan çok az var. Ancak kendini de unutmamalısın. Çevren tarafından bakılmayı hak ediyorsun. Herhangi bir sorunun varsa, çevrene kim yardım edecek? Kendine dikkat etmeyi öğrenmelisin.

Share your Results: